BUDE BILL GATES V 21. SROROČÍ, NAJMASOVEJŠÍM VRAHOM ĽUDSTVA?

images
Enter a caption

Len pred pár rokmi, som videla skvelý český film, CZECH-MADE-MAN o internetovom guru. Hlavný hrdina v ňom zarobil miliardy dolárov. Bola to akási paródia na šťastie a múdrosť bohatého človeka, ktorý zarobil peniaze na chybách iných a to doslova, pretože princíp jeho úspechu bol v chybných preklikoch ľudí, na webové stránky. Bol to trefný príklad doby, kedy aj jednoduchý a svojsky “pošahaný týpek,” môže rozprávkovo zbohatnúť a následne regulérne zošaliet, lebo ako každý človek, nepripravený na úspech s raketovým štartom, dostanúc sa k obrovskému bohatstvu, svoj status “naivného boháča” nezvládne a zrazu z človeka o ktorého by za normálnych okolností ľudia v jeho okolí ani nezakopli, sa stáva polo-boh a namiesto chodenia po zemi, začne lietať v oblakoch nereality a mýlne si myslí si, že miesto veľkého šťastia, podporeného jeho jedinou a aj to len virtuálnou, pozitívnou vlastnosťou- šikovnosťou na sieti, je to práve jeho neexistujúca genialita, ktorá ho vyhnala k výšinám. Ľudí ktorí principialne zarobili na “virtuálnom šťastíčku” menom počítač, či internet, je dnes ako maku. Niektorí viac, niektorí menej. Najznámejším, zároveň najbohatším, je majiteľ Microsoft-u Bill Gates. 

Tento, na oko iný druh úspešného softvérového vývojára, od nášho” českého filmového vzoru na úspech,” sa naozaj zdá byť iný. Obrovská spoločnosť ktorú riadi, tisíce skvelých a erudovaných zamestnancov, filantropia dýcha z každého jeho kroku. Na účtoch miliardy dolárov, z ktorých, ako správny ľuďomil polovičku venuje na dobročinné účely. Nehrabe sa do politiky ako každý zbohatlík, túžiaci ďalej len po verejnom uznaní, keďže bohatstvo už dosiahol a namiesto plytkých radovánok s lacnými prostitútkami, uprednostňuje čas, strávený s rodinou a priateľmi, na svojej takmer dvesto metrovej jachte, ktorú som zazrela naposledy pri svojich potulkách svetom v prístave v Monte Carlo.

Som realistka a nikdy som úprimnosti blýskavého pozlátka filatropie neverila. Jednak filantropia odporuje prapodstate zbohatnutia-zhŕňaniu kapitálu a jednak viem, že nik, kto si sadne za počítač a dokáže zarobiť miliardy cez klávesnicu počítača, nie je úplne tak normálny a preto zákonite, musí niekde v ňom driemať niečo čudné, lebo hranica medzi genialitu a šialenstvom, je tenšia, ako ostrie noža. Nemýlila som sa. Bohužiaľ.

Billa Gates-a, jedným okom sledujem už roky. Považujem ho za svoju privátnu investigatívnu prácu, ktorú by som mohla kľudne použiť na získanie doktrátu z psychológie, dokonca na atestaciu z psychiatrie, keby som vyštudovala namiesto umenia medinu. Naprek tomu, som nikdy o ňom nenapísala jedinú čiarku. Stále som tú mozaiku jeho šialenosti nepovažovala za dostatočne poskladanú aj keď o tom, že je psychopatom, oveľa nebezpečnejším ako bol Hitler s Mussolinim dohromady, som presvedčená už dávno.

Tento človek dosiahol všetko, čo človek môže v živote dosiahnuť. Má skvelú rodinu a žije si oveľa lepšie a sofistikovanejšie ako Arabský Emir. Má tiež úspech, peniaze, verejné uznanie a stojí v poradí na tieto tri veci, na svete obvykle ako prvý. Dokonca svetového uznania, sa mu dostáva pre jeho filantropiu viac, ako hociktorému svetovému politikovi, hrabúcemu sa v odpade s názvom dnešná svetová politika. Nič viac na svete, sa naozaj dosiahnuť nedá. Tento počítačový guru sa však rozhodol, že laťku prirodzených možností vo svete človeka, povýši na vyšší level a stane sa ľudkým bohom. Nie mýtickým, ako bol Zeus, či boh vojny Áres. Tiež nie fiktívnym, ako si o sebe myslel Hitler, keď sa považoval za Boha v Európe, nadradeného nad všetko a s ktorým ľudia bojovali a nakoniec vyhrali. Bill Gates sa stal bohom ozajstným, s ktorým sa na svete bojovať nedá, lebo v svete ľudí, má moc, rovnajúcu sa Bohu na nebi a to sa nerúham, len opisujem jeho vnútornú veľkosť v jeho zrkadle. Tu však začína jeho šialenstvo, ktoré podľa môjho názoru, nemá obdobu v dejinách ľudstva. 

Keď objavitelia Ameriky, ktorí v skutočnosti nikdy objaviteľmi neboli, čo krásne dokumentuje názorová pravda, že keby sa v histórii stal opak a namiesto Krištofa Kolumbusa, by priplávali do Európy ako prví Indiáni z Ameriky, nikdy, by historicky za objaviteľov Európy neboli nepovažovaní, priniesli so sebou vírus chrípky, na ktorú domorodé obyvateľstvo logicky hromadne zomieralo, keďže ich imunitný system, sa vírusu nedokázal brániť. Navyše prírodou zapríčinené katastrofy, či už vírusom, zemetrasením, vlnami Cunami, alebo ničivým hurikánom, sa považujú za živelné a škody nimi napáchané, za akúsi daň, ktorú človek platí za život na zemi. Tejto myšlienky, sa ujal najsofistikovanejší šialenec všetkých čias Bill Gates, pretože všetky konvenčné spôsoby, ako skutočného vládnuť svetu, dodnes zlyhali. Preto zosnoval plán, ako sa stať pravým a nefalšovaným  Bohom na zemi.

Svet sa borí s problémom preludnenosti. Už dnes, podľa posledných štúdií, žije na svete viac, ako 7,5 miliardy obyvateľov, pričom za 35 rokov, sa má svetová populácia rozrásť o ďalšie 4 miliardy. Je to skutočný problém, pretože človek sa na zemi rozšíril, pričom nadmieru produkuje CO² a priamo zapríčiňuje otepľovanie zemegule a následné katastrofy. Už dnes, kontinenty napríklad ako Azia, kde žije 60% svetovej populácie, sa zmenilo na ľudské mravenisko a pôvodný svet, sa stratil. Globalizácia-v skutočnosti len jedovatý vírus spoločnosti, spolu s preľudnenosťou, pretvárajú planétu na ostrov ľudskej skazy.  

Koho iného, zaujíma budúcnosť ľudstva viac ako skutočného Boha? No predsa Billa Gates-a, ktorý sa do pozície nad-boha sám pasoval a ako najvyšší, v záujme prežitia, ľudstva tiež rozhodol, že dnešnú populáciu z časti zabije. 

Nie teda všetku. Rozdelil preto s pomocou zainteresovaných ľudí, obyvateľov planéty do troch skupín. Takzvanú “Zlatú miliardu”, potom strednú skupinu, ktorá nemá dostatočné prírodné bohatstvo a  tzv. “výpomocnú” skupinu, reprezentovanú obyvateľstvom rozvojových krajín, vrátane Ruska. Jednen z prvých indikátorov šialenstva a nie len Gates-a, ale všetkých ľudí pôsobiacich globálne považujem moment, kedy považujú Rusko za rozvojovú krajinu. Tejto poslednej kategórie, takmer piatich miliárd ľudí, by sa rád zbavil” a podľa všetkého, nie je sám, lebo prírodné zdroje Ruska, ale skryto aj Mexika, pre výhodnú geopolitickú polohu, sú momentálne na muške svetových lobistov.

Začiatkom deväťdesiatych rokov trápila Nikaraguu, Mexiko a Filipíny hrozná epidémia, kedy dokonale zdravé mladé ženy prichádzali o plod počas druhého a tretieho trimestra tehotenstva. Ďalšie pokusy o graviditu mali rovnaký výsledok, končiaci neplodnosťou. Lekári boli bezradní. Vedcom trvalo dosť dlho, než nakoniec objavili zdroj. Jediným spoločným menovateľom vo všetkých prípadoch bola účasť všetkých postihnutých žien na hromadné očkovanie proti tetanu-akciu vykonanú pod dohľadom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) financované Rockefellerovým fondom. Úprimnosť takéhoto zámeru, sa samozrejme dá len ťažko spochybniť. Napriek tomu, Rímskokatolícka organizácia Comité Pre Vida so sídlom v Mexiku sa rozhodla nechať ampulky s vakcínou otestovať. Vyšlo najavo niečo hrozivé! Roztok vakcíny obsahoval ľudský chorionický gonadotropín (HCG), prirodzený hormón potrebný k udržaniu tehotenstva. Ďalšia analýza znamenala pre vedcov doslova šok! Ukázalo sa, že kombinácia agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, ktorá neskôr robí ženy neschopnými odnosit dieťa. Inými slovami, táto vakcína predstavovala skrytú formu interrupcie. Vynález skazy, bol však moc jednoduchý a ľahko sa naň prišlo. To sa teda skôr podobá na “Rockefellerčinu”, ako na sofistikované božstvo Billa Gates-a. Je tu však veľa ďalších akcií, ako zabiť dve tretiny ľudí planéty a nestať sa pritom Hitlerom, ale skutočným Bohom s podporou americkej vlády. Prezident biotechnologickej spoločnosti Epicyte Mitch Hein zistil, že ženám s ojedinelou kondíciou imunitnej neplodnosti boli odobraté protilátky. Tieto gény boli následne izolované a metódou genetického inžinierstva vložené do genómu bežných kukuričných semien dodávaných do krajín tretieho sveta. To znamená, že Afričania zasiali na svojich poliach vražednú geneticky upravenú kukuricu – s vloženou skrytú antikoncepciou. Hein potom objasnil, čo sa stane ľuďom, ktorí takúto kukuricu jedia: spomínané protilátky spravidla priľnú k povrchu spe rmatu, prilepí sa naň a urobia ich tak ťažkým, že sa nemôžu pohybovať. Toto je čistá prácička, ktorá sa podobá sofistikovaným metódam Billa Gates-a a aj keď to nikdy nikto nedokázal, vlastne, to nikdy ani nikto nedokazoval, udiala sa len pred nedávnom čudná vec, ktorá bohu-rovného Gates-a, rozhodne čistým nerobí. 

Zakladajúci šéf Microsoftu Bill Gates na konferencii organizácie. TED otvorene priznal, že vakcíny a súčasť zdravotnej starostlivosti majú za cieľ depopulácii planéty. Povedal to na februárovom stretnutí tejto elitnej organizácie. Doslova povedal, citujem, “dnes je na svete 6.8 miliardy ľudí, čo sa zdvihne na približne 9 miliárd. Keď sa nám bude dariť vyvíjať nové vakcíny, zlepšovať lekársku alebo reprodukčné starostlivosť, mohli by sme to číslo znížiť tak o 10 až 15 percent. ” V kontexte toho, čo sa na poli neplodnosti doteraz vo svete udialo, ďalej, že manželia Gates-oví, už desať ročie vrámci humanitárnej pomoci, podporujú krajiny tzv, tretieho sveta a len nedávneho vyhlásili, že v rámci programu výskumu investujú v budúcich rokoch, ďalšiu miliardu dolárov ročne, do vývoja vakcín, je to pravdepodobne priznanie, k najväčšej genocíde ľudstva, akú kedy svet zažil.

“Stojí určite za povšimnutie, že na tejto konferencii, kde len vstupe na stojí približne šesť tisíc dolárov, sa nikto z obecenstva nepostavil a nezakričal: Je to najväčší vrah sveta! Zatknite ho! To, že sa bohom stal, je rozhodne pravda, lebo vo svete ľudí, by sa nestalo, že niekto sa v priamom prenose prizná ku globálnej genocíde a namiesto odsúdenia, mu všetci zatlieskajú.”

Geneticky modifikované plodiny (GM), ktoré sa pomocou genetického iinžinierstva, stali nástrojom vyhubenia miliárd ľudí na zemi, zakázali na svete už všetci, čo majú zdravý rozum. Rusi boli medzi prvými, ale tiež Slovinci, Francúzi, India, Čína a veľa ďalších krajín. Svetlo sveta, totiž uzrel už genetický model, takzvanej tretej generácie neplodnosti, kde ľudia jediaci GM plodiny, sa stanú neplodnymi až v treťom pokolení, čiže vaši vnuci. Boj proti novému modelu nadvlády spojených štátov, na sofistikované vyhubenie protivníka bez boja, teda zaplatil a dnes už aj verejn do sveta vytrubuje Bill Gates. India, preto dodnes odmietla potravinovú pomoc spojených štátov s GM potravinami, za viac ako 100 miliónov dolárov. Ćina kontroluje pestovanie ryže viac, ako čínsky múr a Rusko pokutuje farmárov, pri pestovaní GM plodín, závratnými sumami. Koho sa teda podarí Gates-ovi vyhubiť najskôr? Pokiaľ viem, Slovensko, geneticky pestované potraviny doslova zbožňuje. Zaujímavý je tiež fakt, že Ukrajina ako najväčšia európska obilnica, dnes rozpredávava zem Americkým investorom, ako na bežiacom páse, práve na pestovania geneticky modifikovaných rastlín. Kto bude teda na rade ako prvý?

Obvyklá činnosť v kombinácii s úspechom, zase raz prerástla do zvrátenosti ľudí, zarábajúcich poľahky peniaze na internetovom obchode a nástupnícky jav-dočasná šialenosť, sa teda opäť, ako takmer vždy u týchto prípadoch potvrdila. Keby títo softveroví magnáti nemali na začiatku predispozíciu šialenstva, nikdy by sa na podnikanie za počítačom nedali a nestalo by sa, že by zarobili šialené peniaze napr. na hazarde, ako webstránka POKERSTAR, ktorá ročne zarobí 30 miliárd dolárov, pričom zamestnáva dohromady len asi 500 zamestnancov, samozrejme so sídlom v daňovom raji. Otázka na záver teda znie: “pokiaľ sofistikovaný softvérový šialenec spoza počítača, sa pre virtuálne a preto nerealistické videnie sveta rozhodol zabiť dve tretiny ľudí, čo urobí so svojimi miliardami internetový gambler? Vystrelí zvyšok preživšej populácie na Mars, ako pokusné králiky?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s